Országos Kamaszfesztivál

2009.05.22

2009. május 28-31-ig kerül megrendezésre a KAMASZFASZTIVÁL, amely idén Verőce Csattogóvölgyben fog zajlani.

A verőcei 7. és 8. osztályos gyerekek osztályfőnökeik és a Verőcei Gyermekekért Alapítvány elnökének kíséretében fognak részt venni a fesztiválon az EGYÜTT ÉLÜNK program jóvoltából, akik támogatták alapítványunkat, hogy a fejenként 2000 HUF-os belépőt , valamint az 1000 HUF-os ebédet biztosíthassuk gyerekeinknek!

Részletes program:  www.kamaszfesztival.hu

"Ahogyan az elmúlt két évben, ezúttal is rengeteg színes és izgalmas programmal készülünk a Kamaszfesztiválra. Napközben kirándulásokon, sportversenyeken, vetélkedőkön, karaoke-versenyen, vidám, rendhagyó órákon, előadásokon, táncversenyeken és országos hírű civilszervezetek fakultatív foglalkozásain vehettek részt, esténként pedig kedvenc zenekaraitok koncertjein lazíthattok! "Kép

Kép

Nincs új bejegyzés.