Éjszakai ping-pong egyelőre STORNO

2011.03.21

Elviekben mindenki remek ötletnek tartotta az éjszakai ping-pong klubot. Ez a kezdeményezés egyébként sok helyen működik az országban. Lényege, hogy szombat éjjel felnőttek felügyelete mellett sportolhatnak a fiatalok, szendvicset, innivalót kapnak. Nem csellengenek, hanem értelmesen foglalják el magukat.

Na, hát nálunk ezt sem lehetett keresztülvinni. Igazából elviekben mindenki támogatta, de csinálni senki sem akarta. Sajnos az egyesület (www.holdsugar.hu )  csak minimális anyagiakkal tudta volna támogatni a klubot, nálunk pedig társadalmi munkára nem tolongtak a jelentkezők. Szóval marad gondolati szinten, szerintem baromi jó dolog, talán egyszer majd sikerül megvalósítani, ha valaki felkarolja az ötletet. Mindenesetre a támogatást visszamondtam, így meg is kapta egy olyan falu, aki sorban állt utánunk a lehetőségért...

(Gyergyai Krisztina)

Nincs új bejegyzés.